News

Wolontariusz 6+

2018-12-06 17:03:03


W środę 5 grudnia odbyła się uroczysta gala "Wolontariusz 6+", która była podsumowaniem cyklu warsztatów o tym samym tytule realizowanych w ramach zadania publicznego. Warsztaty organizowane były głównie dla przybocznych oraz wyróżniających się wolontariuszy naszego hufca. Podczas zajęć wolontariusze uczyli się jak pracować z dziećmi podczas zbiórek harcerskich zachęcając jednocześnie do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. 
Tytuł "Wolontariusz 6+ 2018" otrzymali najwytrwalsi, którzy swój czas i zaangażowanie oddali bezinteresownie potrzebującym. Natomiast jest jedna osoba, która zdaniem publiczności szczególnie wykazała się w tym roku. Dlatego też tytuł "Wolontariusza roku 2018"otrzymała dh Wiktoria Bartnik. Gratulujemy serdecznie!!!
Dziękujemy fundatorom nagród naszej gali:
Urząd Miasta Ruda Śląska
Studio Energia Klub Fitness Ruda Śląska
Aquadrom
PINK Bowling & Club Ruda Śląska
Za uatrakcyjnienie naszej gali wspaniałym występem tanecznym dziękujemy grupie tanecznej WHY NOT pod przewodnictwem Anny Gogolok. 
Laureatami Gali zostali: 
W kategorii Wolontariusz na 6+

Roksana Henisz
Wiktoria Bartnik
Mateusz Różycki
Sandra Gembora
Martyna Niewińska
Aleksandra Wojtczak
Weronika Wandzik
Oliwia Pacwa
Katarzyna Honorowicz

W kategorii "Chcę wiedzieć więcej" - udział w jak największej ilości warsztatów "Wolontariusz 6+":
Roksana Henisz
Natalia Ćwięk
Sandra Kostorz

Wolontariuszem roku wyłonionym na drodze głosowania została:
Wiktoria Bartnik

Oczywiście to wszystko nie miałoby miejsca gdyby nie instruktorki naszego hufca będące pomysłodawcami całego przedsięwzięcia. Serdecznie dziękujemy dh Patrycji, dh Gosi oraz dh Zosi za perfekcyjną organizację i serce włożone w całość działań. Dziękujemy i do zobaczenia za rok !!!


Zdjęcia Martyna Stiler: Facebook


Projekt oraz wykonanie strony: Advélo
© Copyright by ZHP Ruda Śląska | All rights reserved